Przejdź do treści

mail: samorzad@pja.edu.pl

Pomoc Psychologiczna

W życiu, czy nam się to podoba, czy nie, czasami jest ciężko. Ważni ludzie odchodzą, przeprowadzają się, porzucają nas…Czasami to my musimy odejść.
Jedyne, co może trochę pomóc, to radykalna akceptacja.
Szczególnie przydaje się, kiedy przeżywamy kryzys, żałobę, możemy przeżywać żałobę z powodu własnych utraconych szans, niewykorzystanych okazji.
Możemy cierpieć, możemy się zmagać z rozczarowaniem samym sobą, kiedy okazuje się, że bardzo odbiegamy od własnych na nasz temat wyobrażeń. Powodów do buntu, boksowania się z rzeczywistością możemy mieć w życiu aż nadto.
Szczególnie, jeśli jesteśmy osobami wrażliwymi.
 
Zachęcam Was do radykalnej akceptacji: kiedy spotyka nas coś nieprzyjemnego, przykrego, niesprawiedliwego, próbujmy odwrócić swój umysł na tory akceptacji:
tak właśnie teraz jest, to właśnie jest, taka chwila, że boli.
Problemów emocjonalnych nie widać gołym okiem, ale to nie znaczy, że są mniej realne.
 

Wsparcie Psychologiczne działa dla Was także w Wakacje! Możecie zgłaszać się na konsultacje, zarówno stacjonarnie jak i online, to dla nas wielki zaszczyt, że chcecie się z nami dzielić tym co dla Was tak ważne, kształtujące codzienność. Pamiętajcie proszę, że spotkania mają formę konsultacji, nie psychoterapii

 

konsultacja psychologiczna – kilkurazowe (najczęściej od 1 do 3) spotkanie z psychologiem (psychoterapeutą) mające za cel wstępne określenie charakteru problemu i wskazanie sposobów pomocy. 

psychoterapia indywidualna – dłuższa pomoc psychologiczna polegająca na regularnych spotkaniach z psychologiem (terapeutą). Jej długość, w zależności od rodzaju problemu, może znacznie się różnić.

Zapraszamy do kontaktu pn – pt w godzinach 9.00 – 16.00, po uprzednim umówieniu spotkania.
Możecie kontaktować się poprzez :
 
 
„Zachęcamy Was również do odwiedzenia strony na Facebooku (jw.), na której zamieszczamy dla Was wiele ciekawych treści psychologicznych, organizujemy wydarzenia, rozmawiamy.
 
Jesteśmy w kontakcie!”