mail: samorzad@pja.edu.pl

Juwenalia Uczelni Niepublicznych

Wraz z nadejściem cieplejszych dni przychodzimy do Was z dobrą wiadomością. Otóż w tym roku, nasza uczelnia po raz pierwszy w historii stanie się współorganizatorem wielkiego studenckiego święta, czyli Juwenaliów Uczelni Niepublicznych. Festiwal studencki, bo tym właśnie są Juwenalia, odbędzie się w dniu 19 maja na Stadionie Olimpii Warszawa.

Na wydarzeniu będziemy mogli usłyszeć:

• O.S.T.R.
  • Ørganek
  • Wac Toja
  • Mrozu

Wyżej wymieniony program artystyczny to nie jedyne atrakcje tej imprezy! Więcej informacji o samym wydarzeniu możecie znaleźć na Facebooku pod linkiem:

>> Juwenalia Uczelni Niepublicznych

Przypominamy, że dla studentów naszej uczelni bilety są darmowe* (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej PJATK**) i wymagane do wejścia na teren imprezy. Wygenerować je można pod tym linkiem:

* obowiązuje jedynie opłata serwisowa 2,52PLN

** brak ważnej legitymacji studenckiej PJATK skutkować będzie zapłatą najwyższej ceny za bilet w dniu imprezy.

sekund

maj 19 2022