mail: samorzad@pja.edu.pl

Strona główna » Aktualności » Halloween at PJAIT

Halloween at PJAIT

PL

W najbliższy piątek 29 października Ambsadarzy PJATK (HapLab) we współpracy z Samorządem Studenckim i ESN PJATK organizują akcję Halloween!

Zapraszamy wszystkich studentów do przyjścia w ten dzień w przebraniach i współtworzenia halloweenowej atmosfery. Czeka na Was także konkurs kostiumów Halloween!

Obok Budynku C będzie miało miejsce drążenie dyni!

Zapewniamy dynie oraz odpowiednie narzędzia, które będą na Was czekały w ciągu dnia.

Wydrążone dynie będziecie mogli zabrać do domu jako dekoracje!

W Budynku A będzie czekać na Was specjalna Insta Ściana, na tle której będziecie mogli robić zdjęcia a później opublikować je na Instagramie ze specjalnym hashtagiem.

Dla trzech osób, które zbiorą największą ilość lajków zostały przewidziane nagrody.

Do zobaczenia w Halloweenowy Piątek!

EN

This Friday, October 29, PJAIT Ambassadors (HapLab) in cooperation with Student Council and ESN PJATK are organizing a Halloween event!

We invite all students to come to this day in costume and contribute to the Halloween atmosphere. A Halloween Costume Contest is also waiting for you!

Pumpkin Carving will take place next to Building C!

We provide pumpkins and the tools that will be waiting for you during the day.

Afterward, you can take the pumpkins home as decorations!

In Building A, a special Insta Wall will be waiting for you, against which you will be able to take photos and then publish them on Instagram with a special hashtag.

There are prizes for the three people who get the most likes.

See you on Halloween Friday!